Network adapters

Network adapters


Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
D-Link DEM-CB100S - 1 Meter 10GbE Direct Attach SFP+ Cable (DEM-CB100S) Κατόπιν παραγγελίας 4 έως 10 ημέρες

D-Link DEM-CB100S - 1 Meter 10GbE Direct Attach SFP+ Cable (DEM-CB100S)

Μήκος:1 mΠεριγραφή προϊόντος:D-Link DEM-CB100S - 1 Meter 10GbE Direct Attach SFP+ CableΣυμβατότητα:S..

190,55€

D-Link DEM-CB300S - 3 Meter 10GbE Direct Attach SFP+ Cable (DEM-CB300S) Κατόπιν παραγγελίας 4 έως 10 ημέρες

D-Link DEM-CB300S - 3 Meter 10GbE Direct Attach SFP+ Cable (DEM-CB300S)

Τύπος προϊόντος:CableΜήκος:3 mΣυμβατότητα:SFP+Περιγραφή προϊόντος:D-Link DEM-CB300S - 3 Meter 10GbE ..

248,60€

D-Link DGE 528T - Κάρτα δικτύου (DGE-528T) Κατόπιν παραγγελίας 4 έως 10 ημέρες

D-Link DGE 528T - Κάρτα δικτύου (DGE-528T)

Τύπος διασύνδεσης (διαύλου):PCIΠρωτόκολλο σύνδεσης δεδομένων:Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethern..

13,46€

D-Link DMC-300SC - 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter (DMC-300SC) Κατόπιν παραγγελίας 4 έως 10 ημέρες

D-Link DMC-300SC - 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter (DMC-300SC)

Διαστάσεις:0.00026478Τύπος προϊόντος:Media ConverterΤύπος:Media ConverterΠρότυπα συμμόρφωσης:IEEE 80..

65,79€